O nas – producent paneli ogrodzeniowych

Na rynku jesteśmy obecni od …. roku. We wcześniejszych latach firma funkcjonowała jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe i skupiała się na handlu wyrobami hutniczymi.

Pasja przekuta w nowatorskie wizje

Wieloletnie doświadczenie połączone ze współpracą z uznanymi polskimi i zagranicznymi producentami pozwala nam oferować klientom szeroki asortyment wyrobów ze stali. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi wyróżniała najwyższa jakość.

Niemiecka technologia – polska jakość wykonania

Jako jedyny producent paneli ogrodzeniowych w kraju korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu pochodzącego z Niemiec. Dzięki niemu zapewniamy naszym klientom doskonałą jakość produktu i wyjątkową efektywność: jesteśmy w stanie wyprodukować aż 6 siatek na minutę!

Profesjonalizm w każdym calu

Na potrzeby firmy stworzyliśmy własną flotę transportową, dzięki której wszystkie zamówienia trafiają do naszych klientów w terminie ……..

Zapraszamy do współpracy

Deweloperów, firmy i markety budowlane, firmy sprzedające ogrodzenia oraz zajmujące się ich montażem, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy kompetentną obsługę, która odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Producent paneli ogrodzeniowych.